Siemiatycze

Siemiatycze

Lokalnie24.info

PORTAL INFORMACYJNY

Wygraj bilet parkingowy dla taty!

Zielona2015-06-16 10:33:58

Wygraj bilet parkingowy dla taty!

Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca Galeria Grafitt zorganizowała konkurs, w którym wygrać można 1-miesięczny bilet parkingowy o wartości 130 zł. Bilet jest do wykorzystania na wielopoziomowym parkingu w centrum Zielonej Góry.

Tata to osoba, która od naszych najmłodszych lat pokazywała nam świat. Jedni nauczyli się od niego jazdy na rowerze, kolejni szlifowali cierpliwość w oczekiwaniu na ryby podczas kilkugodzinnych wypadów wędkarskich, a inny po prostu dostali cenne wskazówki, z których korzystają po dziś dzień. Mamy wiele powodów, by być wdzięczni swoim ojcom za wychowanie i czas, który z nimi spędziliśmy.

Z okazji Dnia Ojca zielonogórska Galeria Grafitt na swoim Facebookowym profilu zorganizowała konkurs, który polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie „Za co najbardziej jesteś wdzięczny/a swemu tacie”? Pytania należy umieszczać pod postem konkursowym. Zabawa trwa od 16 do 22 czerwca, a nagrodą jest 1-miesięczny bilet parkingowy o wartości 130 zł, który wykorzystać można na wielopoziomowym parkingu w galerii handlowej znajdującej się przy ul. Bohaterów Westerplatte 24.

 

Szczegóły konkursu na stronie internetowej oraz Facebookowym profilu Galerii Grafitt.